LOKALIZACJA

Lokalizacja w sercu miasta

Zielona 5 to inwestycja w centrum Poznania. Idealna dla osób, które z jednej strony które cenią sobie bliskość życia miejskiego, a z drugiej strony chcą mieć dostęp do spokojnego miejsca, gdzie mogą odpocząć i cieszyć się zielenią. Umiejscowienie w samym centrum bez wątpienia gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich uroków miasta, zarówno części kulturalnej, jak i obiektów handlowych, setek kawiarni i restauracji. Dzięki sąsiedztwu parku Chopina Zielona 5 to niewątpliwie mała oaza spokoju w samym centrum.

Ścisłe centrum
miasta

Tereny rekreacyjne
nad Wartą

Bogata infrastruktura usługowa
oraz handlowa
Bliskość przystanków
autobusowych i tramwajowych
Zabytkowa część miasta,
muzea, parki

Idealna baza
noclegowa

LOKALIZACJA

W bliskiej okolicy

Największe zabytki Poznania i mała, ulubiona piekarnia za rogiem. Słynne centrum handlowe Stary Browar i stragany na Ryneczku Bernardyńskim. Dodatkowo setki kawiarni i restauracji czy piknik nad Wartą –  ta lokalizacja to z pewnością nieskończona ilość możliwości. Zielona 5 sąsiaduje z Parkiem Chopina, małą zieloną enklawą z jednej strony i Placem Bernardyńskim – z drugiej strony.

Zainteresowała Cię inwestycja?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

2023 ZIELONA 5. Wszystkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności